Zakopane Osada Chłabówka - miejsce pełne atrakcji

Atrakcje

Osada Chłabówka Zakopane & SPA

Strefa SPA

Dla wszystkich pragnących relaksu i wyciszenia oraz regeneracji mamy do zaoferowania strefę SPA w skład której wchodzą:
- sauna fińska
- tężnia solna
- gabinet masażu
- wewnętrzna strefa wypoczynku
- dwa zewnętrzne tarasy z jacuzzi, banią oraz leżakami

Terenowy plac zabaw

Najmłodszych i nie tylko zapraszamy do skorzystania z naszego terenowego placu zabaw, na którym znajdują się:
- naturalne przeszkody
- zjeżdżalnia
- mini ścianka wspinaczkowa
- huśtawki
- 2 drewniane domki
- piaskownica
- ławeczki do wypoczynku

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Zachęcamy do skorzystania z ogólnorozwojowych zajęć sportowo - rekreacyjnych z elementami sportów walki oraz samoobrony. Zajęcia prowadzone są przez Mistrza Świata w Kick Boxingu, eksperta Krav Maga - Grzegorza Adamczyka. W programie m.in.: ćwiczenia wzmacniające i stabilizacyjne; wytrzymałościowo siłowe, trening z elementami Kick - Boxingu, trening samoobrony w systemie Krav Maga.

Szlaki turystyczne

W pobliżu Osady znajduje się wejście na jeden z najpiękniejszych szlaków turystycznych Tatr. Wychodzący z Jaszczurówki w Dolinę Olczyską leżącą pomiędzy Nosalem, a Małym i Wielkim
Kopieńcem. Od południa jej zachodnie odgałęzienie ogranicza masyw Wielkiej Królowej Kopy, natomiast wschodnia odnoga podchodzi pod Kopę Magury. Szlak prowadzi w kierunku Hali Gąsienicowej, z której wychodzą trasy wspinaczkowe Tatr Wysokich.

Stoki narciarskie

Fanów zimowego szusowania po stokach zapraszamy do pobliskich stacji narciarskich: w Murzasichlu - Stacja Narciarska Murzasichle-Ski, pod Nosalem - Kompleks Narciarski Nosal, w Małem Cichem - Stacja Narciarska Małe Ciche.

Zajęcia i warsztaty

W wybranych terminach organizujemy również zajęcia i warsztaty dla holistycznego relaksu ciała i umysłu (np. warsztaty relaksacyjne, ruchowe, oddechowe), czy kilkudniowe obozy tematyczne.

Regionalna kuchnia

Zasmakuj w wyjątkowej kuchni regionu. Zakopane słynie nie tylko z malowniczych szlaków, wyjątkowej architektury, ale także pysznej, regionalnej kuchni, która zachwyci niejedno podniebienie. W pobliżu naszej Osady znajduje się wiele restauracji i karczm, które serwują tradycyjne dania kuchni Podhala.

Trasy rowerowe

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Przejażdżki rowerowe to świetny sposób na wypoczynek, a przy okazji możliwość zwiedzenia wielu pięknych miejsc. Okolice Osady Chłabówka to malownicze okolice, ale także świetna baza wypadowa na wycieczki rowerowe.